rus: Двоє усміхнених хлопчиків біжать по вулиці.

2024 DOCU/ЮНІСТЬ

KIX

режисура: Балінт Ревес, Давід Мікулан
Угорщина, Франція, Хорватія202492’
Доступний мовою оригіналу, з українськими дубляжем та аудіодескрипцією (налаштування у правому нижньому кутку відео-плеєра).
Доступний мовою оригіналу, з українськими дубляжем та аудіодескрипцією (налаштування у правому нижньому кутку відео-плеєра).
rus: Notification

показ фільму завершено

KIX — це одіссея про становлення Шані тривалістю в 12 років: від буйного будапештського безпритульника до зневіреного молодого чоловіка. У стрічці, натхненній на перший погляд малоймовірною дружбою з режисерами Давідом і Балінтом, показаний життєвий шлях Шані, усі його проблеми в школі та сімʼї й тяжкий досвід у ролі сурогатного батька своєї сестри. Зі вступом хлопця у проблемний перехідний вік режисери відходять на другий план у його житті й лише споглядають його неспокійний розвиток; кульмінацією стає трагічний поворот подій, який змушує Шані зіткнутися з дорослими обовʼязками.

Режисура:

Балінт Ревес, Давід Мікулан

Продюсування:

Вікі Река Кісс, Андраш Піреш Мухі, Віктор Еде, Балінт Ревес

Камера:

Давід Мікулан

Звук:

Іван Зеліч

Програма «DOCU/ЮНІСТЬ» 21 Docudays UA поринає в дослідження внутрішнього стану героїв/-їнь, які проходять через цей важливий рубіж. Фільми, що увійшли в добірку, поєднує тема переломного моменту входження в дорослий світ.

rus: Info

Читайте більше про фільм на DOCUDAYS UA

Ще фільми програми 2024 DOCU/ЮНІСТЬ

Дівчин­ка да­ле­ко від до­му

Фільм «Дівчинка далеко віддому» від номінованого на «Оскар» режисера Сімона Леренґа Вільмонта та режисерки Аліси Коваленко — про 13-річну Настю, елітну гімнастку з Києва. Здобувши перемогу на українському чемпіонаті разом із гуртом близьких подруг, Настя та її бабуся змушені тікати вНімеччину через війну в Україні.