rus: Бій іграшкових солдатиків.

2024 DOCU/ЮНІСТЬ

Плас­ти­лі­но­ві мрії

режисура: Вадим Макаров
Україна202315’
Демонструється українською, доступний з аудіодескрипцією (налаштування у правому нижньому кутку відео-плеєра). Фільм містить кадри війни.
Демонструється українською, доступний з аудіодескрипцією (налаштування у правому нижньому кутку відео-плеєра). Фільм містить кадри війни.
rus: Notification

показ фільму завершено

У поліфонії голосів розгортається дискусія про дім. Про те, що робить домівку домом, своє — своїм, чуже — чужим. Чи є щось більше за дім? Якими звуками, кольорами та запахами він живе в пам’яті? 

Колективне й індивідуальне — голосами тих, хто втратив домівку через війну Росії в Україні. Асоціації, спогади, сенси: три літери, сотні речей між ними — дім.

Режисура:

Вадим Макаров

Камера:

Андрій Селезньов

Виробництво:

Kyiv National University of Culture and Arts

Програма «DOCU/ЮНІСТЬ» 21 Docudays UA поринає в дослідження внутрішнього стану героїв/-їнь, які проходять через цей важливий рубіж. Фільми, що увійшли в добірку, поєднує тема переломного моменту входження в дорослий світ.

rus: Info

Читайте більше про фільм на DOCUDAYS UA

Ще фільми програми 2024 DOCU/ЮНІСТЬ

Дівчин­ка да­ле­ко від до­му

Фільм «Дівчинка далеко віддому» від номінованого на «Оскар» режисера Сімона Леренґа Вільмонта та режисерки Аліси Коваленко — про 13-річну Настю, елітну гімнастку з Києва. Здобувши перемогу на українському чемпіонаті разом із гуртом близьких подруг, Настя та її бабуся змушені тікати вНімеччину через війну в Україні.