rus: live_page

rus: постер з інформацією про подію, вікно крізь, яке видно літніх людей що привітно махають у камеру

Запис події 26 березня, 19:00

Ла­ска­во про­си­мо, вхід за­бо­ро­не­но | DO­CU­SPA­CE та IZO­NE

Додати в календарДодати в календар
Доступний аудіогід до фоторобіт здійснила агенція «Доступне кіно» громадської організації «Боротьба за права».
Доступний аудіогід до фоторобіт здійснила агенція «Доступне кіно» громадської організації «Боротьба за права».
Додати в календарДодати в календар

3D-виставка фотографа Олександра Чекменьова представляє онлайн дві серії робіт, створених у закритій психіатричній лікарні міста Овруч наприкінці дев’яностих: кольорову (репортажну) та чорно-білу (постановочні портрети). Виставка ставить під питання межу між патологією та нормою, унаочує, з одного боку, соціальне життя та взаємодії у психіатричній лікарні як соціальному інституті, а з другого — оприявнює примусовість та несвободу закритого закладу.

Ви маєте змогу віртуально відвідати експозицію в креативному просторі IZONE. Переглядати виставку можна як на екрані монітора в браузері, так і в імерсивній версії з використанням VR-окулярів для ефекту повного занурення. Подія містить аудіоопис для незрячих людей та людей з порушенням зору.

Учасники/-ці

Олександр Чекменьов

Олександр Чекменьов

фотограф

Народився в Луганську на Сході України. Він розпочав кар’єру фотографа в невеликій фотостудії рідного міста: у вільний від роботи час фотографував на вулицях і в будинках людей, на яких найсильніше вплинула економічна криза після розпаду Радянського Союзу. Його роботи дозволяють зсередини і зблизька поглянути на трансформацію шахтарського регіону в дев’яностих. У 1997 році Олександр переїхав до Києва, де працює фотожурналістом.

Вибрані особисті виставки: виставка у Blue Sky Gallery, Портленд, США; серії «Донбас» і «Паспорт» (2016); виставка в галереї Palffy Palace, Братислава, Словаччина;серія «Донбас» (2015); виставка в галереї Clara Maria Sels, Дюссельдорф, Німеччина;серія «Божевільний світ» (2014).

CommunicateCommunicate

Долучайтеся до коментарів під час стріму на Facebook та YouTube Ставте запитання спікер(к)ам та отримуйте відповіді.

Подія програми DOCU/SYNTHESIS

Міждисциплінарна програма фестивалю переосмислює можливості документалістики та галерейного простору, запрошуючи переглянути анімацію від Анатолія Сурми, 3D-виставку фотографій Олександра Чекменьова, проєкт медіахудожників/-ць Photinus Studio, артгрупи SVITER, Івана Світличного та відвідати онлайн Artist talks з учасниками/-цями.

rus: Info

Дізнайтеся більше про подію на DOCUDAYS UA