rus: live_page

Запис події 02 вересня, 19:00

Ла­ска­во про­си­мо, вхід за­бо­ро­не­но | DO­CU­SPA­CE та IZO­NE

Додати в календарДодати в календар
Доступний аудіогід до фоторобіт здійснила агенція «Доступне кіно» громадської організації «Боротьба за права».
Доступний аудіогід до фоторобіт здійснила агенція «Доступне кіно» громадської організації «Боротьба за права».
Додати в календарДодати в календар

3D-виставка фотографа Олександра Чекменьова представляє онлайн дві серії робіт, створених у закритій психіатричній лікарні міста Овруч наприкінці дев’яностих: кольорову (репортажну) та чорно-білу (постановочні портрети). Виставка ставить під питання межу між патологією та нормою, унаочує, з одного боку, соціальне життя та взаємодії у психіатричній лікарні як соціальному інституті, а з другого — оприявнює примусовість та несвободу закритого закладу.

Ви маєте змогу віртуально відвідати експозицію в креативному просторі IZONE. Переглядати виставку можна як на екрані монітора в браузері, так і в імерсивній версії з використанням VR-окулярів для ефекту повного занурення. Подія містить аудіоопис для незрячих людей та людей з порушенням зору.

Учасники/-ці

Олександр Чекменьов

Олександр Чекменьов

фотограф

Народився в Луганську на Сході України. Він розпочав кар’єру фотографа в невеликій фотостудії рідного міста: у вільний від роботи час фотографував на вулицях і в будинках людей, на яких найсильніше вплинула економічна криза після розпаду Радянського Союзу. Його роботи дозволяють зсередини і зблизька поглянути на трансформацію шахтарського регіону в дев’яностих. У 1997 році Олександр переїхав до Києва, де працює фотожурналістом.

Вибрані особисті виставки: виставка у Blue Sky Gallery, Портленд, США; серії «Донбас» і «Паспорт» (2016); виставка в галереї Palffy Palace, Братислава, Словаччина;серія «Донбас» (2015); виставка в галереї Clara Maria Sels, Дюссельдорф, Німеччина;серія «Божевільний світ» (2014).

CommunicateCommunicate

Долучайтеся до коментарів під час стріму на Facebook та YouTube Ставте запитання спікер(к)ам та отримуйте відповіді.

18 Мандрівний Docudays UA

18 Docudays UA мандрує країною! П'ять фільмів-переможців із нової програми Мандрівного фестивалю на DOCUSPACE. 

rus: Info

Дізнайтеся більше про подію на DOCUDAYS UA