rus: Старенька жінка лежить на ліжку.

2024 Національний конкурс DOCU/УКРАЇНА

Тріш­ки чу­жа

режисура: Світлана Ліщинська
Швеція, Німеччина, Україна202490’
Демонструється мовою оригіналу, доступний з українськими субтитрами та з аудіодескрипцією (налаштування у правому нижньому кутку відео-плеєра). Фільм містить кадри війни.
Демонструється мовою оригіналу, доступний з українськими субтитрами та з аудіодескрипцією (налаштування у правому нижньому кутку відео-плеєра). Фільм містить кадри війни.
rus: Notification

показ фільму завершено

Чотири покоління українок з однієї сімʼї досліджують руйнування своєї національної ідентичності через повномасштабне вторгнення Росії. Разом і кожна окремо водночас, вони вирушають в емоційну подорож під впливом нововіднайдених спогадів і сімейної історії.

Режисура:

Світлана Ліщинська

Продюсування:

Анна Капустіна, Фредрік Ланґе, Крістіна Бьорʼєсон

Камера:

Петро Цимбал, Христина Лизогуб, Іван Фоміченко, Влад Дергунов, Марина Світлична, Денис Страшний, Роман Петрусяк, Аня Жукова, Шон Голдер, Яслеен Каур Сеті, Джек Бредлі, Джек Лоренсон

Звук:

Наталія Авраменко

Виробництво:

Albatros Communicos Ukraine, ZDF / ARTE, Vilda Bomben AB, Film I Vast

Дистриб'юція:

Film Harbour

Розповідаючи про історію цієї країни, її людей і складну боротьбу за свободу та незалежність, українські документаліст(к)и віднаходять неординарні форми і ретельно будують розповіді, що стають не просто сухою фіксацією дійсності, а вражаючими картинами, впізнаваними та зрозумілими глядач(к)ам як в Україні, так і за її кордонами.

rus: Info

Читайте більше про фільм на DOCUDAYS UA

Ще фільми програми 2024 Національний конкурс DOCU/УКРАЇНА

Фраг­менти льо­ду

Делікатна гіпнотична подорож відеоархівом фігуриста Українського ансамблю «Балет на льоду», який гастролював на Заході у 80-х і 90-х роках. За цими касетними записами його донька відтворює непересічну історію дорослішання: свого, своєї сім'ї та свого суспільства.

Ni­ce La­dies

Харківська 50+ команда з чирлідингу Nice Ladies готується до виступу на чемпіонаті Європи та руйнує стереотипи про жінок старшого віку. Проте з початком повномасштабного вторгнення, жінки мають зберегти дружбу та співпорозуміння попри назріваючий поділ на «тих, хто виїхав» й «тих, хто лишився».