rus: Дівчинка у гірськолижному костюмі.

2024 Національний конкурс DOCU/УКРАЇНА

Ви­со­та

режисура: Максим Руденко
Україна, Франція202490’
Демонструється українською, доступний з аудіодескрипцією (налаштування у правому нижньому кутку відео-плеєра).
Демонструється українською, доступний з аудіодескрипцією (налаштування у правому нижньому кутку відео-плеєра).
rus: Notification

показ фільму завершено

Василь — колишній стрибун на лижах із трампліна, нині працює тренером у дитячій спортивній школі в Карпатах. Він залізна загартована людина, що перебуває наприкінці кар’єри. Василь — самітник, і спорт — це його життя. Чоловік мріє, що його учні й учениці матимуть можливість досягнути вершини спортивної кар’єри. Для цього він власним коштом намагається перебудувати старий трамплін.

Женя — учениця Василя, яку він тренує протягом п’яти років. Дівчина просувається кар’єрою, підростає, і її стосунки з тренером поступово змінюються. Одного дня вона вирішує залишити спорт і спробувати знайти себе в інших сферах життя. Робота Василя, здається, вже не має сенсу. Але він знаходить у собі сили почати все спочатку.

Режисура:

Максим Руденко

Продюсування:

Вікторія Слопіцька, Максим Руденко

Камера:

Максим Руденко, Олександр Течинський

Звук:

Дмитро Скрипка

Виробництво:

Paradox Film / «Парадокс Філм» Ukrainian State Film Agency / Державне агентство України з питань кіно

Розповідаючи про історію цієї країни, її людей і складну боротьбу за свободу та незалежність, українські документаліст(к)и віднаходять неординарні форми і ретельно будують розповіді, що стають не просто сухою фіксацією дійсності, а вражаючими картинами, впізнаваними та зрозумілими глядач(к)ам як в Україні, так і за її кордонами.

rus: Info

Читайте більше про фільм на DOCUDAYS UA

Ще фільми програми 2024 Національний конкурс DOCU/УКРАЇНА

Фраг­менти льо­ду

Делікатна гіпнотична подорож відеоархівом фігуриста Українського ансамблю «Балет на льоду», який гастролював на Заході у 80-х і 90-х роках. За цими касетними записами його донька відтворює непересічну історію дорослішання: свого, своєї сім'ї та свого суспільства.

Ni­ce La­dies

Харківська 50+ команда з чирлідингу Nice Ladies готується до виступу на чемпіонаті Європи та руйнує стереотипи про жінок старшого віку. Проте з початком повномасштабного вторгнення, жінки мають зберегти дружбу та співпорозуміння попри назріваючий поділ на «тих, хто виїхав» й «тих, хто лишився».

Тріш­ки чу­жа

Чотири покоління українок з однієї сімʼї досліджують руйнування своєї національної ідентичності через повномасштабне вторгнення Росії. Разом і кожна окремо водночас, вони вирушають в емоційну подорож під впливом нововіднайдених спогадів і сімейної історії.