rus: Жінка посміхається до собаки.

2024 Національний конкурс DOCU/УКРАЇНА

Все має жити

режисура: Тетяна Дородніцина, Андрій Литвиненко
Польща, Україна202470’
Демонструється мовою оригіналу, доступний з українськими субтитрами та з аудіодескрипцією (налаштування у правому нижньому кутку відео-плеєра). Фільм містить кадри війни.
Демонструється мовою оригіналу, доступний з українськими субтитрами та з аудіодескрипцією (налаштування у правому нижньому кутку відео-плеєра). Фільм містить кадри війни.
rus: Notification

показ фільму завершено

«Все має жити» показує незвичне повсякдення Анни Куркуріної — харизматичної спортсменки, «найсильнішої жінки світу», зоозахисниці та відкритої лесбійки. Ще з раннього віку Анні вдавалося встановлювати особливий звʼязок із тваринами. Вона викладала біологію в школі, працювала в місцевому зоопарку, де подружилася з левом, допомагала облаштовувати притулки для тварин і намагалася знайти новий дім для десятків бродячих тварин. У 40 років вона вирішила стати професійною важкоатлеткою і швидко досягла вершини — стала триразовою чемпіонкою світу. Крім того, вона почала працювати тренеркою для молоді з інвалідністю. З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Анна користується силою своєї популярності як спортсменки та інфлюенсерки, щоб допомагати пораненим та покинутим тваринам. Вона дотримується девізу: «Той, хто рятує одне життя, рятує весь світ».

Режисура:

Тетяна Дородніцина, Андрій Литвиненко

Камера:

Тетяна Дородніцина, Іван Селістран

Звук:

Наталія Авраменко, Ксенія Виноградова, Міхал Фойчік

Виробництво:

Aura Films Co-production: CANAL + Polska S.A., Lena Yakovitska

Дистриб'юція:

KFF Sales & Promotion, Basztowa 15/8a, 31-143 Kraków, Poland, tel. +48122946945 Katarzyna Wilk (festivals) — [email protected] / www.kff.com.pl

Розповідаючи про історію цієї країни, її людей і складну боротьбу за свободу та незалежність, українські документаліст(к)и віднаходять неординарні форми і ретельно будують розповіді, що стають не просто сухою фіксацією дійсності, а вражаючими картинами, впізнаваними та зрозумілими глядач(к)ам як в Україні, так і за її кордонами.

rus: Info

Читайте більше про фільм на DOCUDAYS UA

Ще фільми програми 2024 Національний конкурс DOCU/УКРАЇНА

Фраг­менти льо­ду

Делікатна гіпнотична подорож відеоархівом фігуриста Українського ансамблю «Балет на льоду», який гастролював на Заході у 80-х і 90-х роках. За цими касетними записами його донька відтворює непересічну історію дорослішання: свого, своєї сім'ї та свого суспільства.

Ni­ce La­dies

Харківська 50+ команда з чирлідингу Nice Ladies готується до виступу на чемпіонаті Європи та руйнує стереотипи про жінок старшого віку. Проте з початком повномасштабного вторгнення, жінки мають зберегти дружбу та співпорозуміння попри назріваючий поділ на «тих, хто виїхав» й «тих, хто лишився».

Тріш­ки чу­жа

Чотири покоління українок з однієї сімʼї досліджують руйнування своєї національної ідентичності через повномасштабне вторгнення Росії. Разом і кожна окремо водночас, вони вирушають в емоційну подорож під впливом нововіднайдених спогадів і сімейної історії.