rus: Дівчина-підліток у гімнастичній залі.

2024 DOCU/ЮНІСТЬ

Дівчин­ка да­ле­ко від до­му

режисура: Сімон Леренґ Вільмонт, Аліса Коваленко
Данія, Норвегія202322’
Доступний українською мовою та з аудіодескрипцією (налаштування у правому нижньому кутку відео-плеєра). Фільм містить кадри війни.
Доступний українською мовою та з аудіодескрипцією (налаштування у правому нижньому кутку відео-плеєра). Фільм містить кадри війни.
rus: Notification

показ фільму завершено

Фільм «Дівчинка далеко віддому» від номінованого на «Оскар» режисера Сімона Леренґа Вільмонта та режисерки Аліси Коваленко — про 13-річну Настю, елітну гімнастку з Києва. Здобувши перемогу на українському чемпіонаті разом із гуртом близьких подруг, Настя та її бабуся змушені тікати вНімеччину через війну в Україні. У незнайомому місті Ґелсенкірхен Насті доведеться почати все спочатку й жити з невідомістю: чи побачить вона колись своїх батьків і друзів знову? Але коли Настя приєднується до німецької команди з гімнастики, вона віднаходить надію й починає будувати для себе нове життя. Ця зворушлива історія — про стійкість, дружбу та здатність спорту обʼєднувати людей.

Режисура:

Сімон Леренґ Вільмонт, Аліса Коваленко

Продюсування:

Марія Стевнбак Вестерґрен, Кнут Скоґлунд, Карл Еміль Рікардсен

Камера:

Сімон Леренґ Вільмонт, Аліса Коваленко

Звук:

Руне Гансен

Виробництво:

Toolbox Film — Maria Stevnbak Westergren, [email protected], toolboxfilm.dk, +45 61686225

Дистриб'юція:

Autlook Filmsales — Andrea Hock, [email protected], +43 670 208 7881, +43 676 556 34 88; Immy Sutton (festival distribution), [email protected], autlookfilms.com

Програма «DOCU/ЮНІСТЬ» 21 Docudays UA поринає в дослідження внутрішнього стану героїв/-їнь, які проходять через цей важливий рубіж. Фільми, що увійшли в добірку, поєднує тема переломного моменту входження в дорослий світ.

rus: Info

Читайте більше про фільм на DOCUDAYS UA

Ще фільми програми 2024 DOCU/ЮНІСТЬ