rus: Велике чорне порося.

2024 DOCU/ЮНІСТЬ

По­рося Нель­сон

режисура: Аннеке де Лінд ван Венґарден
Нідерланди202315’
Доступний мовою оригіналу, з українськими дубляжем та аудіодескрипцією (налаштування у правому нижньому кутку відео-плеєра).
Доступний мовою оригіналу, з українськими дубляжем та аудіодескрипцією (налаштування у правому нижньому кутку відео-плеєра).
rus: Notification

показ фільму завершено

Сім років тому сімʼя Вербеків взяла собі домашнього улюбленця — карликову свинку. Та коли порося якимось дивом виростає у 500-кілограмового звіра, благопристойні сусіди, поліція та мешканці будинку піднімають бунт. Однокласникам їхнього сина Брендона це теж не подобається, адже така велика і брудна свиня в будинку — це неприйнятно, правда? Спершу Брендон сумнівається... та врешті разом із сімʼєю починає діяти.

Режисура:

Аннеке де Лінд ван Венґарден

Продюсування:

Нінке Ріспенс (виконавча продюсерка), Маартен Куйт, Єрун ван ден Ідсерт

Камера:

Єрун Кірс

Звук:

Брендон Ґрьотцінґер

Виробництво:

Hazazah Pictures in co-production with KRO-NSRV. Contact: www.hazazah.com / [email protected] / +31(0) 20 422 6 422

Програма «DOCU/ЮНІСТЬ» 21 Docudays UA поринає в дослідження внутрішнього стану героїв/-їнь, які проходять через цей важливий рубіж. Фільми, що увійшли в добірку, поєднує тема переломного моменту входження в дорослий світ.

rus: Info

Читайте більше про фільм на DOCUDAYS UA

Ще фільми програми 2024 DOCU/ЮНІСТЬ

Дівчин­ка да­ле­ко від до­му

Фільм «Дівчинка далеко віддому» від номінованого на «Оскар» режисера Сімона Леренґа Вільмонта та режисерки Аліси Коваленко — про 13-річну Настю, елітну гімнастку з Києва. Здобувши перемогу на українському чемпіонаті разом із гуртом близьких подруг, Настя та її бабуся змушені тікати вНімеччину через війну в Україні.