rus: live_page

запис трансляції 20 червня, 12:53

На­ша підтрим­ка за кор­до­ном: як пе­ре­ко­на­ти світ про­дов­жу­ва­ти до­по­ма­га­ти Україні

додати в календардодати в календар
Розмова українською мовою.
Розмова українською мовою.
додати в календардодати в календар

Від початку повномасштабного вторгнення Україна не сходила з перших шпальт світових медіа. Але за понад два роки безпрецедентної російської агресії іноземні спільноти звикли до новин про війну, тож ресурс для допомоги українцям/-кам відчутно зменшився. Для продовження ефективної боротьби Україна має щоденно нагадувати міжнародним партнерам, які ризики для світової безпеки становить загарбницька війна РФ. Як надихати та згуртовувати  громадськість інших країн надавати Україні більше підтримки? Як переконливо комунікувати з електоратом критично налаштованих політиків/-инь, аби нейтралізувати їхній вплив та задіювати необхідні ресурси? 

 

Підтримайте збір команди Docudays UA та Гуркіт. Разом із благодійним фондом Гуркіт ми збираємо на евакмобіль для 109-тої окремої бригади ТрО та засоби зв'язку для команди Docudays UA, що зараз у Силах Оборони. 
Номер картки банки 5375 4112 1768 1373

Учасники/-ці

Ангеліна Карякіна

журналістка й авторка документального кіно

Наталя Панченко

продюсерка, активістка

Оксана Карпович

режисерка стрічки «Мирні люди»

Олександра Матвійчук

правозахисниця, голова «Центру громадянських свобод», лауреатка Нобелівської премії миру 2022 року

Подія RIGHTS NOW!

У цьогорічній правозахисній програмі ми спробували відслідкувати причинно-наслідкові зв’язки процесів, запущених російською агресією, і усвідомити їхній вплив на наше майбутнє. 

Ще події цієї програми