rus: live_page

запис трансляції 18 червня, 17:34

10 ро­ків вій­ни, яка триває три сторіч­чя: які істо­рич­ні уро­ки має засвоїти Украї­на та світ

додати в календардодати в календар
Розмова українською мовою.
Розмова українською мовою.
додати в календардодати в календар

Росія століттями намагалася знищити українську державність. Нинішня відкрита збройна агресія Росії проти України показала недосконалість існуючої моделі світової безпеки. Поки відбуваються політичні дискусії щодо нової безпекової моделі для світу, Україна продовжує боротися за свою державність, втрачає людські життя та свої території. 

Такою ціною Україна стримує загарбницькі плани  РФ щодо інших країн і дає решті цивілізованого світу час для посилення власної обороноздатності та пошуку рішень. 

Які історичні уроки має засвоїти Україна та світ, щоб не допустити повторення агресії? Як наша країна зможе повноцінно інтегруватися в модель світової безпеки? 

 

Підтримайте збір команди Docudays UA та Гуркіт. Разом із благодійним фондом Гуркіт ми збираємо на евакмобіль для 109-тої окремої бригади ТрО та засоби зв'язку для команди Docudays UA, що зараз у Силах Оборони. 
Номер картки банки 5375 4112 1768 1373

Учасники/-ці

Віталій Портніков

публіцист, письменник та журналіст

Яна Брензей

телеведуча і блогерка

Подія RIGHTS NOW!

У цьогорічній правозахисній програмі ми спробували відслідкувати причинно-наслідкові зв’язки процесів, запущених російською агресією, і усвідомити їхній вплив на наше майбутнє. 

Ще події цієї програми