rus: live_page

запис трансляції 19 червня, 15:40

Без імпер­сько­го ми­ну­ло­го: як мо­лодь може впли­ну­ти на про­цес де­ко­ло­ні­зації України

додати в календардодати в календар
Розмова українською мовою.
Розмова українською мовою.
додати в календардодати в календар

Деколонізація України є складним і багатогранним процесом, який стосується не лише подолання імперського спадку, але й побудови нового справедливого та демократичного суспільства. У цьому процесі молодь відіграє ключову роль.


Молоді люди — це агенти змін, які мають енергію, креативність та бажання творити краще майбутнє. Вони не обтяжені минулим досвідом і тому можуть по-новому поглянути на проблеми та запропонувати інноваційні рішення.


Які виклики та можливості для молоді постають у процесі деколонізації України? Які молодіжні ініціативи вже існують в Україні та як можна підтримати й розширити участь молоді в деколонізаційних процесах? 

 

 

Підтримайте збір команди Docudays UA та Гуркіт. Разом із благодійним фондом Гуркіт ми збираємо на евакмобіль для 109-тої окремої бригади ТрО та засоби зв'язку для команди Docudays UA, що зараз у Силах Оборони. 
Номер картки банки 5375 4112 1768 1373

Учасники/-ці

Ксенія Уколова

Голова Ліги студентів Асоціації Правників України, юристка

Соломія Зінець-Мацишин

голова ГО «Трикутник»

Ярослава Губова

студентка, волонтерка та громадська діячка

Яна Малига

громадська діячка, психологиня, тренерка, фасилітаторка

Подія RIGHTS NOW!

У цьогорічній правозахисній програмі ми спробували відслідкувати причинно-наслідкові зв’язки процесів, запущених російською агресією, і усвідомити їхній вплив на наше майбутнє. 

Ще події цієї програми