rus: live_page

запис трансляції 27 червня, 15:25

Життя по­ряд із дер­жа­вою-те­ро­ристом: як Україні вис­тояти

додати в календардодати в календар
Розмова українською мовою.
Розмова українською мовою.
додати в календардодати в календар

Коли Росія напала на Україну, вона запустила процеси власної дестабілізації. Витрачання на війну значного людського та економічного ресурсу навіть після завершення бойових дій зробить російський регіон нестабільним. Можливість розпаду країни-агресора неоднозначно сприймають як союзники України, так і держави, які не визначилися з позицією. Така геополітична турбулентність руйнує усталений світовий устрій. Навіть після перемоги у війні Росія буде становити загрозу для української та європейської безпеки. 


Які безпекові союзи можуть допомогти Україні й іншим країнам світу унеможливити збройні напади на сусідів з боку країн-агресорів? Яку роль у відбудові світової безпекової моделі буде відігравати Україна? Яка зовнішня підтримка та в якому форматі допоможе нам перемогти ворога?

 

Підтримайте збір команди Docudays UA та Гуркіт. Разом із благодійним фондом Гуркіт ми збираємо на евакмобіль для 109-тої окремої бригади ТрО та засоби зв'язку для команди Docudays UA, що зараз у Силах Оборони. 
Номер картки банки 5375 4112 1768 1373

Учасники/-ці

Павло Клімкін

Український дипломат, глава МЗС України у 2014–2019 роках

Олександр Мусієнко

військово-політичний експерт, керівник «Центру військово-правових досліджень»

Юлія Тимошенко

модераторка дискусії, інтерв’юерка, ведуча серії візійних інтервʼю «Що далі?» від Ukraїner

Подія RIGHTS NOW!

У цьогорічній правозахисній програмі ми спробували відслідкувати причинно-наслідкові зв’язки процесів, запущених російською агресією, і усвідомити їхній вплив на наше майбутнє. 

Ще події цієї програми