rus: live_page

запис трансляції 18 червня, 19:29

При­му­со­ва де­пор­та­ція: як по­вер­ну­ти та реабі­лі­ту­ва­ти викра­де­них україн­ських ді­тей

додати в календардодати в календар
Розмова українською мовою.
Розмова українською мовою.
додати в календардодати в календар

Серед злочинів Росії, що шокують цивілізований світ, — заздалегідь сплановані викрадення українських дітей. У березні 2023 р. Міжнародний кримінальний суд вже видав ордер на арешт президента РФ Путіна та уповноваженої президента РФ з прав дитини Львової-Бєлової. 

Як депортація та примусове переміщення впливає на ідентичність дітей? Як повернути депортованих дітей? Які виклики на шляху до повернення депортованих та примусово переміщених українських дітей із РФ, Білорусі та з тимчасово окупованих українських територій? Хто відповідальний за повернення дітей, їх реінтеграцію та реабілітацію і як зробити роботу цих інституцій ефективною?

 

 

Підтримайте збір команди Docudays UA та Гуркіт. Разом із благодійним фондом Гуркіт ми збираємо на евакмобіль для 109-тої окремої бригади ТрО та засоби зв'язку для команди Docudays UA, що зараз у Силах Оборони. 
Номер картки банки 5375 4112 1768 1373

Учасники/-ці

Катерина Рашевська

«Регіональний центр прав людини»

Олена Розвадовська

«Голоси дітей»

Сергій Лукашов

національний директор СОС «Дитячі Містечка»

Катерина Лихогляд

виконавча продюсерка проєкту Радіо Свобода «Ти Як?»

Подія RIGHTS NOW!

У цьогорічній правозахисній програмі ми спробували відслідкувати причинно-наслідкові зв’язки процесів, запущених російською агресією, і усвідомити їхній вплив на наше майбутнє. 

Ще події цієї програми