rus: live_page

запис трансляції 17 червня, 18:28

Сексу­аль­не на­силь­ство в інтер­не­ті: як за­хисти­ти ді­тей

додати в календардодати в календар
Розмова українською мовою.
Розмова українською мовою.
додати в календардодати в календар

Україна посідає 5 місце у світі з розміщення матеріалів сексуального насильства над дітьми. Згідно з українським дослідженням, кожна 12-та дитина отримувала прохання надіслати свої оголені фото.Майже чверть дітей потрапляли хоча б в одну ситуацію сексуального насильства чи експлуатації в інтернеті за 2020 рік. Половина дітей не розповіли нікому про те, що з ними трапилося. При цьому більше половини дітей за останній рік не отримували жодної попереджувальної чи роз’яснювальної інформації про загрозу сексуального насильства в інтернеті. 
Як зупинити поширення цих злочинів? Як захистити дітей та інформувати батьків про такі загрози? Як знайти і покарати винних у сексуальному насильстві над дітьми?

 У Міжнародний день захисту дітей Мережа DOCU/CLUB ГО «Докудейз» та ВГО «Магнолія» розпочинають спільну інформаційну кампанію з протидії сексуальному насильству над дітьми в інтернеті.  

 

Підтримайте збір команди Docudays UA та Гуркіт. Разом із благодійним фондом Гуркіт ми збираємо на евакмобіль для 109-тої окремої бригади ТрО та засоби зв'язку для команди Docudays UA, що зараз у Силах Оборони. 
Номер картки банки 5375 4112 1768 1373

Учасники/-ці

Олексій Сидоренко

керівник напрямку протидії насильству над дітьми ВГО «Магнолія»

Марина Липовецька

керівниця проєктів ВГО «Магнолія»

Алла Тютюнник

директорка Департаменту зі стратегічного розвитку ГО «Докудейз»

Ніна Хома

керівниця Мережі DOCU/CLUB ГО «Докудейз»

Ярослава Дьо

головна спеціалістка управління розвитку цифрових навичок та цифрової освіти Міністерства цифрової трансформації України

Ольга Бабчук

комунікаційна менеджерка Мережі DOCU/CLUB

Подія RIGHTS NOW!

У цьогорічній правозахисній програмі ми спробували відслідкувати причинно-наслідкові зв’язки процесів, запущених російською агресією, і усвідомити їхній вплив на наше майбутнє. 

Ще події цієї програми